Siar vs DREAM TEAM - 719.112,8 wsg dla -DT-

• [Morska łączona]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Szanowni Gracze!

Nowe forum zostało otwarte, zapraszamy do rejestracji konta pod adresem https://forum.ikariam.gameforge.com

Niniejsze forum będzie aktywne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

• Siar vs DREAM TEAM - 719.112,8 wsg dla -DT-

Bitwa morska w pobliżu Dębowo Mocne

(18.01.2019 22:47:06)

Porphyrion[siar] z miasta Puma 5,
      Halluzination, Rodos, Jan Sobieski[siar] z miasta Miasto, GRYF, Tutaj
      zburzyć, Damianus[siar] z miasta Tutaj zburzyć, 7 Aleksandria, 3
      Aleksandria, 4 Aleksandria, 6 Aleksandria, 8 Aleksandria, 2 Aleksandria,
      Ciążeń City, 9 Aleksandria
      vs
      Chantico[-DT-] z miasta UkochanaMistrza, UNCLE[-DT-] z miasta Mińsk, bkoniu[-DT-] z miasta Dębowo Mocne, Zmiany

---------------------------------------------------------------------------------------------

Śmigacz z Napędem Kołowym............2400(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym............600(-15)

Statek Pomocniczy.....................145(-0) - Statek Pomocniczy......................50(-0)

Okręt z Taranem...................200(-10824) - Okręt z Taranem...................1586(-8388)

Taran Parowy.......................372(-9647) - Taran Parowy......................1255(-7483)

Krążownik Rakietowy................710(-3013) - Krążownik Rakietowy................658(-2504)

Okręt z Moździerzem.................2050(-72) - Okręt z Moździerzem...................840(-0)

Balonowiec.........................290(-1198) - Balonowiec..........................164(-793)

Okręt z Katapultą.....................170(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generałowie.........................-405168.8 - Generałowie...........................-313944

Punkty ofensywy........................784860 - Punkty obrony.........................1012922

Obrażenia............................20258440 - Obrażenia............................15697200

Podział obrażeń...........................56% - Podział obrażeń...........................44%

Zwycięzcy: UNCLE[-DT-], Chantico[-DT-], bkoniu[-DT-]

Przegrani: Damianus[siar], Porphyrion[siar], Jan Sobieski[siar]
    • anioł ciemności zapoda nick jaki masz w grze a nie piszesz o traktowaniu :thumbsup:
      to już nawet bez powodu mi kasują sygnaturki :pillepalle:
      Demony Wojny wg. Goi:
      • Ja mam dość strzelania, dość wojny, ja mam dość wszystkiego, wszystkiego! Dooość!
      • Jesteśmy siłami pokojowymi!
      Oni może cię nie trafią, ja – na pewno.

– Sierżancie, nie ma już morfiny, co będzie, jak się ocknie?
      – Musicie się trzymać.
      – Za ręce?!

To jest wojna. Musicie zabijać albo nie przeżyjecie.
    • anioł ciemności wrote:

Nie gram już na Epsi wcale,po wizycie w waszym sojuszu odechciało mi się.
      Trzeba być idiotą by wywalać kogoś z sojuszu po tym jak namiętnie dla was
      walczył,produkował,wspierał złotem a na koniec
      w podzięce kopa do dupy bo już niepotrzebny.
      Takie rzeczy tylko w SIAR!!!
      hm.. mocne:-D
      ciekawi mnie tylko jedno.
      Wywalili cię z sojuszu przed, czy juz po wystawieniu konta na allegro przez ciebie?
    • BoM wrote:

hm.. mocne:-Dciekawi mnie tylko jedno.
      Wywalili cię z sojuszu przed, czy juz po wystawieniu konta na allegro przez ciebie?
      Bauhaha, widzę że Anioł z ekipą szalał nie tylko na gammie, ale tęż na epsilonie :D

Jakiś czas temu wspominał że rozdawał passy do swoich kont, więc te z allegro to może też nie on, tylko jego hojna fantazja rozdawnicza :D

The post was edited 1 time, last by Absurd ().

• To, że moderator Kolejorz jest aktualnie niedostępny nie zmienia faktów, że takie słownictwo i zachowanie nie będzie tolerowane.
      Prezenty walentynkowe rozdane.
      /Corey
      Jestem odpowiedzialny za:
      Pola Chwały - Zeta, Ypsilon, Hades, Ares
      Wojny - Alpha, Gamma, Epsilon, Zeta, Sigma, Ypsilon, Eirene, Eunomia, Gaia, Hades, Hephaistos, Kaikias, Ares, Lips, Notos
      Prezentacje Sojuszy
      Handel
      SPAM

Nadzoruję serwery:
      Beta, Epsilon, Zeta, Sigma, Tau, Ypsilon, Dionysos, Eirene, Hades, Hephaistos, Lips, Notos

Gamma - iamsatanist [V S] (dyplomata)